Ласкаво просимо до Top Sales

Умови

Правила та умови

Робочий час:

У нашому магазині в режимі он-лайн замовлення товарів здійснюється цілодобово.
В телефонному режимі з 7:00 до 23:00.
У субботу та неділю магазин працює на прийом замовлень.
 

Правила нашого магазину:


Умови придбання товарів.

Здійснюючи покупку в інтернет-магазині, клієнт погоджується з усіма умовами:

1. Покупець має право повернути товар протягом 14 днів, якщо цей товар зберіг свій товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики і упаковку.
Повернення товару здійснюється покупцем в офісі інтернет-магазина при пред'явленні фінансових документів, виданих разом з товаром при покупці. По домовленісті ми заберемо товар самі.

2. Якщо у вартість товару включена вартість послуги доставки по Україні, то при поверненні товару вартість доставки не повертається.

3. Якщо отримання замовлення з яких-небудь причин (неправильно вказаний телефон і т. п.) не підтверджений менеджером протягом 3 днів, він анулюється.

5. Переходом права власності є момент передачі клієнтові товару.

6. Гарантійне і після гарантійне обслуговування проданих товарів здійснюється фірмами-виробниками або фірмами, зазначеними що до нього додається в документах. Інтернет-магазин не здійснює гарантійне і після гарантійне обслуговування проданих товарів.

7. Ризик неправильної доставки замовленого і заздалегідь оплаченого подарунку на користь третьої особи (якщо доставка за бажанням клієнта проводиться без пред'явлення одержувачем паспорта або іншого документа що засвідчує особу) несе клієнт.

8. У разі якщо клієнтом зазначений хибний адрес,  з чого доставка замовлення виявилася неможливою, клієнт повідомляється про це в найкоротший термін. Замовлення може бути доставлено повторно за новою адресою, вказаною клієнтом, при цьому всі додаткові витрати і ризик збільшення термінів доставки лежать на клієнті.

9. Інтернет-магазин несе відповідальність тільки перед клієнтом.

10. Інтернет-магазин не несе відповідальності за збитки, заподіяні діями третім особам та державним органам, а також за непрямі збитки, не одержаний прибуток та порушення інших зобов'язань клієнта.

11. Інтернет-магазин гарантує, що всі поставляються товари, що підлягають сертифікації - сертифіковані.

12. Інтернет-магазин виражає прихильність до вирішення спорів на основі взаємної згоди.

13. Якщо угоди досягти не вдається, то спір вирішується в судовому порядку.

14. В разі обміну та повернення товару належної якості Ви оплачуєте витрати пов'язані з доставкою товару. В передмістях  Львова - обумовлена ціна, з регіонів України - по прайсу компанії-перевізника підйом (спуск) габаритних вантажів на (с) поверх (а).
Додаткові умови доставки.

Асортимент  товарів в магазині змінюється щодня: нові товари додаються на вітрину, а деякі товари закінчуються і знімаються з продажу. Можлива ситуація, коли замовлений Вами товар закінчується на складі. У цьому випадку ми можемо доставити Ваше замовлення частково, а відсутні позиції доставити, а у разі надходження їх на склад. Попередньо з Вами зв'яжеться наш менеджер.
Ми робимо всі зусилля до того, щоб зовнішній вигляд, упаковка, характеристики продукції, що поставляється відповідали описам, наведеним в електронному каталозі. Проте в деяких випадках зовнішній вигляд, упаковка і ще які-небудь характеристики товару можуть відрізнятися від цих описів. Магазин залишає за собою право без попереднього повідомлення поставляти товари, зовнішній вигляд, упаковка або характеристики яких дещо відрізняються від описів цих товарів в електронному каталозі.


Відмова від отримання замовлення.


Покупець може відмовитися від отримання і оплати замовлення у випадку недопоставки замовленого товару або втрати його товарного вигляду за час транспортування. У випадку якщо клієнт оплатив замовлення заздалегідь, ми повертаємо повну суму, яка була перерахована на рахунок інтернет-магазину.

Гарантії адміністрації інтернет-магазину.

 
Інтернет-магазин зобов'язується своєчасно і якісно забезпечувати доставку замовлених товарів, в суворій відповідності з отриманим і підтвердженим нашим менеджером замовленням.

Інтернет-магазин не несе відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань з поставки товарів, якщо воно є наслідком форс-мажорних обставин (пожежа, повінь, землетрус, військові дії, дії і нормативні вказівки державних органів, які мають обов'язкову силу).

У разі затримки доставки товарів з яких-небудь причин, магазин не відповідає за упущену клієнтом прибуток або за будь-які його збитки, прямі або непрямі.

Бажаємо Вам успішних покупок!!!

Працює на OpenCart
Top Sales © 2023