Категорії

Засоби жіночої гігієни

Інтимна гігієна дуже важлива для кожної дівчинки, дівчини і жінки, адже з її допомогою ми не тільки очищуємо свої зовнішні статеві органи, але також підтримуємо їх кислотно-лужний баланс і перешкоджаємо розмноженню небажаних мікроорганізмів.Жіноча інтимна гігієна включає в себе не тільки використання спеціальних засобів, але також вибір якісної білизни і певні правила.

Історія засобів жіночої гігієни починається у стародівні часи. Найбільш ранні згадки про них зустрічаються в манускриптах, що збереглися з часів єгипетських фараонів. У цих документах згадуються тампони із лляних волокон. Стародавні римлянки використовували рулончики м'якої вовни як внутрішні засоби гігієни, жінки Трумаї з Південної Америки віддавали перевагу прокладкам із шматочків кори, китаянки складали на зразок серветки тонкий рисовий папір, а ескімоски вирішували проблему критичних днів за допомогою шкірок хутрових звірів! До певного часу жінка сама виготовляла "засоби захисту". І тільки в 1896 році в США з'явились перші прокладки промислового виробництва. Вони являли собою бавовняні подушечки в марлевій обгортці. Поступово прокладки промислового виробництва одержали широке поширення і витіснили багаторазові тканинні прокладки, що використовувалися раніше. У 1973 році на зовнішній шар прокладки здогадалися нанести покриття, що клеїться, а в 1980-х роках прокладки стали набагато тоншими за рахунок використання в них гелеутворюючих, і одержали додатковий захист із країв, так звані "крильця". Під час менструації, залежно від особистих уподобань та потреб, жінки вибирають або прокладки, або тампони, а іноді використовують обидва типи засобів менструальної гігієни.

Вибір сучасних зовнішніх засобів менструальної гігієни визначається здатністю поглинати й утримувати велику кількість менструальної рідини всередені прокладки, її надійною фіксацією на спідній білизні, а також зручністю використання, компактністю, надійністю, комфортом, забезпеченням можливості носити будь-який одяг і провадити звичних спосіб життя незалежно від дня менструального періоду. Наявність усіх цих характеристик прокладки забезпечує жінці фізичний та психологічних комфорт.

 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Інтимні серветки Intimea з екстрактом календули (Chusteczki do Higieny Intymnej Intimea z nagietka), 20 шт
Інтимні серветки Intimea з екстрактом календули (Chusteczki do Higieny Intymnej Intimea z nagietka),..
30.00грн
Інтимні серветки Intimea з екстрактом ромашки (Chusteczki do Higieny Intymnej Intimea z rumianku),20 шт
Інтимні серветки Intimea з екстрактом ромашки (Chusteczki do Higieny Intymnej Intimea z rumianku),20..
30.00грн
Ватні диски Сієн (CIEN Wattepads mit Nahtoptik und Prägung), 140 шт
Cien бавовна колодки з шва зовнішній вигляд і імпринтингу 140 м'якими накладками вата З мікрофібри..
28.00грн
Ватні палички для чищення вух Сієн (CIEN Wattestäbchen Motivbox), 300 шт
Ватні палички для чищення вух Сієн (CIEN Wattestäbchen Motivbox), 300 шт 100% хлопок 300 штук ..
28.00грн
Косметичні платки Елкос '(EDEKA elkos Kosmetiktücher), 90 шт
Косметичні платки Елкос '(EDEKA elkos Kosmetiktücher), 90 шт ..
33.00грн
Кремовий гель для інт.гігієни з лактобіоновою кислотою (ZIAJA INTIMA  kremowy płyn do higienyintymnej z kwasem Laktobionowym), 500 мл
 Кремовий гель для інт.гігієни з лактобіоновою кислотою (ZIAJA INTIMA  kremowy płyn do hig..
55.00грн
Кремовий гель для інтимної гігієни з молочною кислотою (ZIAJA INTIMA Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym ochronny ), 500 мл
 Кремовий гель для інтимної гігієни'(ZIAJA INTIMA Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mle..
55.00грн
..
55.00грн
Щоденні прокладки Елкос нормал - Ultrabinden flexible frische 45
Щоденні прокладки активно пропускають повітря, добре тримаються на білизні, забезпечують сухість на ..
50.00грн
Працює на OpenCart
Top Sales © 2021