Категорії

Утилізація комп'ютерів, оргтехніки, обладнання

УТИЛІЗАЦІЯ

До якої категорії відноситься відпрацьована комп'ютерна, побутова та оргтехніка - вторинна сировина або відходи і що робити з нею після списання?

Згідно довідкових даних і на підставі лабораторних хімічних аналізів в таблиці наведені усереднені дані про зміст різних металів і матеріалів в персональному комп'ютері.

 

Найменування Дорогоцінні метали Кольорові і чорні метали Полімери і скло
  Au, г Ag, г Al, кг Cu, кг Fe, кг (Пластик), кг Скло, кг
Персональний комп'ютер (монітор, системний блок, клавіатура, маніпулятор) 286, 386, 486 0,053-0,072 0,8-1,1 0,1-0,4 0,1-0,2 3-4 3-3,5 10-20

 

 

Отже, звичайний комп'ютер містить як цінні метали, такі як золото, срібло, алюміній, мідь, так і небезпечні, такі як кадмій, свинець, цинк, нікель, а тому при списанні та утилізації обладнання керівнику необхідно керуватися і законодавством в області охорони навколишнього середовища . 

Згідно Закону України " Про вiдході " визначення "відходи" означає - " будь-якi Речовини, матерiали i предмети, что утворюються у процесi людської дiяльностi i НЕ ма ють Подальшого использование за мiсцем Утворення чи Виявлення та якіх їх власник повинен позбутіся Шляхом утілiзацiї ", а сам процес утилізації визначено тим же Законом як процес " использование вiдходiв як вторинна матерiальніх чи енергетичних ресурсiв ".

Дозвіл на проведення робіт зі збору, первинної обробки брухту і відходів дорогоцінних металів від списання електронної техніки, виведеного з експлуатації обладнання, приладів, комплектуючих виробів, деталей згідно законодавства видає Міністерство Фінансів України у вигляді ліцензій на право проведення вищевказаних робіт.

Ця категорія порожня.
Працює на OpenCart
Top Sales © 2019