Категорії

Прошивка принтерів в Івано-Франківську і по області

Прошивка принтерів в Івано-Франківську і по області

  Прошивка принтерів в Івано-Франківську і по області в Сервісному центрі Сфінкс

 За більш детальною інформацією Ви можете звернутися:

           Івано-Франківська обл. м. Калуш, вул. Підвальна, буд. 14, офіс №46(центральний офіс)

           м. Івано-Франківськ , вул. Василіянок , 3 (цокольне приміщення

             Координати GPS: 48.924914, 24.716202

          e-mail: lmh@topsales.in.ua,

          тел.(факс):+38(034)72 79 187;

          моб. тел.:  +38 (095) 00 30 272;

          моб. тел.:  +38 (099) 44 11 654;

          моб. тел.:  +38 (050) 76 124 76; 

          моб. тел.:  +38 (098) 57 07 067

Розповсюджена проблема в лазерних кольорових та монохромних принтерах, багатофункціональних пристроях Samsung, Xerox, Dell — вбудований програмний лічильник кількості надрукованих листків паперу, який унеможливлює використовувати картридж для подальшої заправки та сам чіп захисту, який знаходиться на лазерному картриджі та працює в парі з програмним лічильником і блокує роботу друкарки.

Заправка лазерного картриджа стає недоцільної тому, що принтер все одно буде видавати помилку "Закінчився тонер. Треба замінити картридж". Звичайно, можна купувати новий картридж, але, враховуючи високу ціну на них (лазерні картриджі, переважно, коштують як пів принтера), експлуатація друкарського апарату стає досить затратною.

Ця проблема вирішується спеціальною програмною, так званою, "fix" прошивкою принтера чи мфп.

Прошивка принтера - розблокування захисту лазерної друкарки або БФП програмним методом для подальшого використання лазерного картриджа для багаторазової заправки тонером. Прошивка принтера виконується один раз і назавжди знімає захист, встановлений фірмою-виробником. Переважно, це принтери та бфп Samsung, Xerox, Dell.

FIX-прошивки є двох типів - оновлювані і неоновлювані. Оновлювані fix-прошивки дають шанс оновитися принтеру з офіційного сайту фірми-виробника для покращення роботи апарату. В новій прошивці, наприклад, виробник виправив ту чи іншу помилку роботи принтера зв'язану з швидкодією. В такому випадку fix-прошивка затирається і приходиться знову прошивати принтер. Прошивка з сайту оновлюється тільки за згодою користувача. Якщо проблем з використанням принтера немає, то прошиватися оригіналом після fix-прошивки немає сенсу. Неоновлювана прошивка не дає можливість себе прошити взагалі, але така прошивка принтера є ризиковонаю і якщо щось пішло не так при програмуванні, є можливість отримати неробочу друкарку. Ми радимо прошивати апарати тільки прошивками, що оновлюються, це більш безпечніше.

Після прошивки принтера (багатофункціонального пристрою) чіп в картриджі заклеюється або взагалі витягається. Друкувати тепер можна без нього. Ви отримуєте багаторазовий картридж.

Якщо прошивки немає, то в деяких випадках є можливість перепрограмувати чіп картриджа або змінити його на новий. Такі дії значно дешевші ніж купівля нового картриджа для принтера.

Не радимо перепрошивати принтер або БФП Samsung, Xerox, Dell в домашніх умовах, так як некоректно прошитий принтер, МФП повністю стає непрацездатним і відновленню не підлягає!!!

Здійснити прошивку принтера чи мультифункційного пристрої можна в нашому сервісі у Івано-Франківську за адресою, яка вказана на сайті. Проконсультуватись з приводу моделі та можливості прошивки будь-якого принтера Ви можете по телефону або з консультантами online.

Ціна прошивки принтера у Сервісному центрі Сфінкс багатофункціонального пристрою - від 160 грн.

Також ми здійснюємо заправку лазерних картриджів, використовуючи високоякісні тонери (Static Control Components (SCC), Uninet, MK Imaging, Delacamp, Katun, AQC, IMEX, Mitsubishi), які, на відміну від всіх інших, гарантують стабільну роботу друкарського апарату та значно продовжують життя Вашого лазерного картриджу.

Ця категорія порожня.
Працює на OpenCart
Top Sales © 2019