Категорії

Прошивка планшета, смартфона в Івано-Франківську і по області

Прошивка планшета, смартфона в Івано-Франківську і по області

Прошивка планшета, смартфона в Івано-Франківську і по області в Сервісному цкнтрі СфінкС

Прошивка планшета за часом триває недовго, але до кожного гаджета треба підходити індивідуально, щоб не пошкодити пристрій назавжди. Будь-який планшет або смартфон прошитий системою Андроїд від Google не є універсальний, так як виробники можуть вносити свої зміни в структуру операційної системи. Android OS є системою з відкритим кодом.

Застерігаємо! Не прошивайте планшети, смартфони та електронні книги, якщо ніколи з цим не мали справу. Ви можете вивести планшет або смартфон, електронну книжку з ладу назавжди! Звертайтеся до нас та ремонтуйте свої гаджети у фахівців!

Головна мета процесу прошивки планшетів, смартфонів та приставок Android TV Box ("Андроїд тв бокс") - відновлення їх працездатності. А також для стабільної роботи планшета або смартфона, навіть якщо вони працюють без “глюків”, важливо завжди оновлювати програмне забезпечення. По-перше, виробник виправляє помилки старих версій. По-друге, переважно, нові прошивки ("апдейти") працюють на тому самому гаджеті більш швидше та ефективніше, адже система Google Android не стоїть на місці та постійно вдосконалюється кваліфікованими програмістами.

Ремонтуємо апаратну частину смартфонів, планшетів, замінюємо пошкоджені матриці (дисплеї), тачскріни (сенсор, заміна скла), материнські плати, роз'єми mini та micro USB, роз'єми живлення, кнопки включення та звуку, динаміки, батареї, що вийшли з ладу. Розклеюємо дисплейні модулі (сенсор поклеєний по всій площі екрану). Пошкоджений сенсор відклеюється від екрану на спеціальному обладнанні і на його місце вклеюється новий.

Враховуючи різні ціни на комплектуючі для планшетів (сенсори (тачскріни), модулі (дисплей + сенсор), батареї, екрани, кнопки, динаміки), коштує апаратний ремонт завжди по різному.

Також ми виконуємо будь-які налаштування (настройки) планшета, смартфона (телефона):

 • робимо backup прошивки Андроїд
 • знімаємо блокування планшета, смартфона
 • перетворюємо DEMO-версії планшетів на повноцінні (Kindle Fire, Kindle Fire HD, Kindle Fire HDX)
 • прошиваємо модулі зв'язку смартфонів та планшетів
 • відновлюємо IMEI
 • послуга Sim Unlock - розблокування сім-картки планшета або сматфона (sim lock) будь-якого оператора будь-якої країни
 • надаємо Root-доступ
 • відновлюємо працездантність андроїд-пристроїв пошкоджених вірусами та банерами-здирниками
 • локалізуємо (українська, російска мови) планшети/смартфони придбані за кордоном
 • додаємо можливість під'єднати до планшетів пристрої по USB: мишки, клавіатури, принтери, джойстики та геймпади, gps модулі, 3G модеми.
 • оптимізація швидкості роботи
 • збільшення “живучості” планшета та смартфона за допомогою використання економії батареї
 • встановлюємо спеціалізоване програмне забезпечення
 • створюємо нові облікові засоби, за допомогою яких Ви отримаєте доступ до Google Play, Skype, ICQ, Viber і т.і.
 • встановлюємо програмне забезпечення для безкоштовних дзвінків через інтернет
 • "закачуємо" будь-які ігри для планшета, смартфона, Android-приставки

Альтернативна послуга (підтримують не всі планшети):

 • встановлюємо Windows XP на Android
 • встановлюємо Linux (Ubuntu, Debian) на Android

Якщо ви щасливий володар планшету з модулем GPS, то ми допоможемо прошити планшет у Івано-Франківську та по області так, щоб він зв'язувався з супутниками без доступу до мережі інтернет! Те саме стосується і смартфонів.

Ремонтуємо, розблоковуємо iPhone, iPad. Налаштовуємо функціонал AssistiveTouch для iPad, iPhone. Робимо Джейлбрейк (Jailbreak). Знімаємо блокування GSM. Після прошивки iPhone може використовувати наші мережі. Ви отримуєте повний доступ до файлової системи та зможете встановлювати будь-які програми, оминаючи AppleStore.

Перетворюємо планшети Barnes&Noble Tablet (16/8 Gb) та Barnes&Noble Color, HD, Amazon Kindle Fire, Kindle Fire HD на повноцінні планшетні пк з Android 4.x.x - 7.x.x з можливістю встановлювати будь-які аплікації через Google Market Play.

Перепрошиваємо смартфони LG, Nokia, Samsung, Asus, Acer, Alcatel, Lenovo, Motorola, Sony Xperia, Prestigio, HTC, Phillips; надаємо Root-доступ S-OFF та SuperCID. Після розблокування є можливість самому прошивати телефон більш новішими кастомними неофіційними та офіційними прошивками.

Ціна ремонту прошивки планшета у Сервісному центрі СфінкС та смартфона залежить від складності та стартує від 150 грн. Вартість ремонту планшета (апаратна частина) залежить від окремо взятого пристрою.

Ця категорія порожня.
Працює на OpenCart
Top Sales © 2021