Категорії

Чистка системного блока, ноутбука чи нетбука в Івано-Франківську і по області(термопаста)

Чистка системного блока, ноутбука чи нетбука  в Івано-Франківську і по області(термопаста)

З часом робота кожного системного блока, ноутбука чи нетбука починає не задовільняти користувачів. Починають виснути, сильно грітися, що може призводити до значних затримок (“тормозів”) системи. Шум, який створює вентилятор ноутбука, стає все більш нестерпним. Також головною проблемою стає часте самовільне вимкнення системного блока, ноутбука чи нетбука в процесі навіть незначного навантаження, що в подальшому може призвести до повного виходу з ладу материнської плати або окремих мікросхем. Це тягне за собою дорогий ремонт. Всі ці симптоми свідчать про те, що потрібно робити чистку системного блока, ноутбука чи нетбука

Чистку системного блока, ноутбука чи нетбука потрібно робити регулярно, в середньому раз на рік. Та якщо системнний блок, ноутбук чи нетбук використовується серед домашніх тварин, користувач палить біля рядом, з ноутбуком часто працюють на килимі чи ковдрі, то чистку потрібно робити частіше. Пил, який осідає на лопостях вентилятора (кулера) призводить до вібрацій охолоджувача, а відповідно і до нестерпного гулу та шуму. В деяких випадках усунути шум та вібрацію кулера неможливо навіть після чистки, це буває тоді, коли від старості стираються підшипники в середині вентилятора. Ця проблема вирішується простою заміною старого охолоджувача на новий.

Також пилюка осідає на значній частині мікросхем материнської плати, відеокарти, що може призвести до вигорання контактів, короткого замикання, адже пил може проводити електрику. Кожен ноутбук обладнаний системою радіаторів, через які і відводиться кулером нагріте повітря. Радіатори забиваються брудом та пилом в першу чергу, що і призводить до перегріву, так як гаряче повітря так і залишається в середині ноутбука.

З часом потрібно замінити термопасту на процесорі, графічному чіпі відеокарти та чіпсетах материнської плати, так як вона має властивість висихати, що так само призводить до значного перегріву.

Фактично, чистка системного блока, ноутбука чи нетбука зводиться до того, що повністю розбирається системний блок, ноутбук чи нетбук, проводиться чистка внутрішніх деталей від пилу та бруду, (радіатори, кулери, мікросхеми) замінюється термопаста, охолоджувач змащується машинним маслом для зменшення вібрацій та рівня шуму.

Після чистки та заміни термопасти температура процесора, відеокарти помітно знижується, а відповідно самовільні вимкнення та “тормози” (зависання) припиняються.

Застерігаємо!!! Не намагайтеся самостійно проводити чистку системного блока, ноутбука чи нетбука!!! Як що Ви не професіонал, то можете пошкодити найменші деталі системного блока, ноутбука чи нетбука, кріплення шлейфів та корпуса, мікросхеми. Такі дії можуть привести до дорогого ремонту в сервісному центрі. Звертайтеся до нас. Наші професійні спеціалісти проведуть якісну чистку системного блока, ноутбука чи нетбука у Івано-Франківську в стислі терміни.

Пам'ятайте! Чистка системного блока, ноутбука чи нетбука збільшує тривалість експлуатації вашого улюбленого електронного помічника. Ціна чистки системного блока, ноутбука чи нетбука та заміни термопасти у Сервісному центрі Сфінкс становить 150 грн, але  залежно від складності конструкції, ціну уточнюйте у менеджерів.

Додаткова послуга - прошивка bios материнських плат ноутбуків та стаціонарних комп'ютерів

Ця категорія порожня.
Працює на OpenCart
Top Sales © 2019