Категорії

Ремон комп’ютерної техніки

 

Ремонт комп’ютера в офісі і вдома.

ПП «СФІНКС» забезпечує швидкий високоякісний ремонт комп’ютерів та ноутбуків вдома і в офісі у будь-якому зручному для клієнта в Івано-Франківській обл. Інженери нашої компанії якісно і в найкоротший термін здійснять діагностику комп’ютера, терміновий ремонт комп’ютерів будь-якої складності, встановлення програм, встановлення Windows (XP, Vista...), лікування вірусів. Якісна швидка комп’ютерна допомога – одне з найголовніших завдань нашої компанії!

               

Підключення і налаштування Інтернет, обслуговування мереж.

. Підключення Інтернет в офісі і вдома. Наші інженери забезпечать проектування і монтаж мереж будь-якої складності в Калуші та районі. Забезпечимо безперебійне функціонування Вашої мережі. Обслуговування організацій – пріоритет нашої компанії.

               

Встановлення (переустановка) Windows, налаштування. Відновлення системи Windows.

Спеціалісти IT-компанії  здійснять якісне та швидке встановлення Windows будь-якої версії (Windows XP, 2000, 98, Me), забезпечивши при цьому цілковите збереження інформації, що знаходиться у Вашому комп’ютері, а також допоможуть Вам зі встановленням програм та їх налаштуванням у Вас в офісі або вдома. Встановлення будь-яких комп’ютерних програм, їх швидке та якісне налаштування – все це Ви знайдете у нас!

               

Налаштування та установка принтерів, сканерів, копірів і т. д.

Компанія «СФІНКС» забезпечує не лише високоякісне комп’ютерне обслуговування, а і встановлення оргтехніки. Наші інженери з радістю здійснять встановлення та налаштування принтерів, сканерів, копірів і т. ін. у Вашому офісі або вдома, а також забезпечать наступне обслуговування Вашої організації. Високоякісне обслуговування комп’ютерів та оргтехніки – наше головне завдання!

               

Забезпечення безпеки інформації на Ваших комп’ютерах.

Захист інформації – одна з основних умов ефективного функціонування Вашої компанії. Спеціалісти «СФІНКС» допоможуть Вам шляхом грамотного захисту баз даних (1С, «Парус» і т. д.), антивірусного захисту та лікування вірусів, розмежування доступу та контролю за використанням мережі Інтернет забезпечити найбільш ефективний захист конфіденційної інформації.

               

Швидка комп’ютерна допомога. Налаштування комп’ютера.

Наш відділ комп’ютерного сервісу у найкоротший термін забезпечить безкоштовний приїзд інженера до Вас додому або в офіс. Інженер проведе діагностику комп’ютера, з’ясує і усуне причину несправності, допоможе встановити Windows. Ми з радістю забезпечимо якісне, швидке і недороге комп’ютерне обслуговування (обслуговування комп’ютерів). Наша послуга «Швидка комп’ютерна допомога» - це терміновий ремонт комп’ютерів у Калуші та області.

               

Лікування вірусів, видалення вірусів, антивірусний захист.

Ефективне лікування вірусів і забезпечення надійного антивірусного захисту – обов’язкова умова нормальної роботи з операційною системою та безпечного зберігання інформації. Спеціалісти нашої компанії із задоволенням здійснять комплексну діагностику комп’ютера, швидке та ефективне лікування (видалення) вірусів, встановлення найбільш ефективних антивірусних програм в офісі і вдома. У випадку, коли вірус видалити неможливо, майстри можуть заново встановити Windows (переустановка Windows).

               

Продаж комп’ютерів, комплектуючих та програмного забезпечення.

Наша компанія радо допоможе Вам з покупкою комп’ютерної техніки по найнижчих цінах у Калуші та районі. До Ваших послуг безкоштовні консультації досвідчених спеціалістів, компетентний підбір комплектуючих і безкоштовна доставка (за умови встановлення нашими спеціалістами). Послуги нашої компанії – це високоякісний комп’ютерний сервіс у Калуші та області.

               

Модернізація ПК.

У наш час тотальної інформатизації ділової сфери й дозвілля комп’ютерна техніка усе частіше потребує комплексної модернізації. Досвідчені спеціалісти нашої компанії радо нададуть Вам комп’ютерну допомогу з модернізації ПК шляхом заміни застарілих комплектуючих і встановлення новітніх комп’ютерних програм. Також у випадку модернізації комп’ютера часто виникає необхідність переустановки операційної системи Windows, що якісно та швидко зроблять наші спеціалісти.

               

Абонентське обслуговування комп’ютерів (обслуговування організацій) на основі договору.

Абонентське обслуговування комп’ютерів – це чудова, більш ефективна альтернатива штатному системному адміністраторові, адже комп’ютерне обслуговування організацій (встановлення програм, монтаж мереж, лікування вірусів і ремонт комп’ютерів, налаштування комп’ютера) здійснюється командою висококваліфікованих спеціалістів, які постійно слідкують за справною роботою комп’ютерів Вашого офісу. Абонентське обслуговування комп’ютерів – чудове рішення в умовах кризи!

Ця категорія порожня.
Працює на OpenCart
Top Sales © 2022