Категорії

1886 Bonomi

1886 Bonomi

UA:Історія компанії BONOMI починається в 1886 році в місті Мілані. Саме тоді Федеріко Бономі відкрив невеликий магазин у центрі столиці півночі Італії. Любов до кави дуже сильно вплинула на тенденції розвитку цього бізнесу і вже незабаром в підсобних приміщеннях магазину був побудований невеликий цех по обжарюванні зеленої кави.

З того часу компанія Бономі сильно еволюціонувала і зібрала величезний досвід з відбору та обжарюванні кавових зерен з кращих плантацій у світі. Зараз - це сучасне виробництво, винесене за межі Мілана.

Основа кавового напою - це зерно. На виробництво компанії BONOMI надходять тільки кращі зерна, забезпечується це тим, що компанія володіє часткою в найбільшому імпортері зеленої кави в Італію, що має свої плантації в Бразилії, Еквадорі та інших країнах, в яких росте кави.

Незважаючи на відмінну якість всіх кавових cvtctq BONOMI необхідно грунтовно підходити до вибору саме тієї суміші, яка максимально задовольнить вашим уявленням про ідеальний еспресо. Розглянемо кілька сумішей, яким споживачі віддають максимальне перевагу

RU: 

История компании BONOMI начинается в 1886 году в городе Милане. Именно тогда Федерико Бономи открыл небольшой магазин в центре столицы севера Италии. Любовь к кофе очень сильно повлияла на тенденции развития этого бизнеса и уже вскоре в подсобных помещениях магазина был построен небольшой цех по обжарке зеленого кофе.

С того времени компания Бономи сильно эволюционировала и собрала огромный опыт по отбору и обжарке кофейных зерен с лучших плантаций в мире. Сейчас - это современное производство, вынесенное за пределы Милана.

Основа кофейного напитка – это зерно. На производство компании BONOMI поступают только лучшие зерна, обеспечивается это тем, что компания владеет долей в самом крупном импортере зеленого кофе в Италию, имеющего свои плантации в Бразилии, Эквадоре и других странах, в которых произрастает кофе.

Несмотря на отменное качество всех кофейных смеcей BONOMI необходимо основательно подходить к выбору именно той смеси, которая максимально удовлетворит вашим представлениям об идеальном эспрессо. Рассмотрим несколько смесей, которым потребители отдают максимальное предпочтение

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Кава в зернах BONOMI BOSSANOVA BAR COLLECTION пакет 1кг
Кавовий мікс Bossanova має багату смакову картину , яка відображатиме блиск бразильського карнавалу ..
380.95грн
Кава в зернах Bonomi Centenario (Кофе в зернах Bonomi Centenario), 1 кг
UA: Суміш зерен Арабіки, з невеликим додаванням високоякісної робусти, щоб посилити смак і аром..
603.17грн
Базовано на 1 відгуках.
Кава в зернах Bonomi Macumba (Кофе в зернах Bonomi Macumba), 1 кг
UA: Ранкова кава ... бленд в якому відображені вікові традиції обсмаження Бономі. Прекрасний си..
476.19грн
Кава в зернах Bonomi Special Bar (Кофе в зернах Bonomi Special Bar), 1 кг
UA: Суміш з сильним і стійким ароматом. Характеризується низькою кислотністю і насиченим смаком..
539.68грн
Базовано на 1 відгуках.
Працює на OpenCart
Top Sales © 2021