Категорії

Система модульної підлоги

Система модульної підлоги

            Покриття для підлоги ПВХ стає все більш популярним в останні роки завдяки відмінним технічним характеристикам і простоті монтажу. Важливо і те, що його можна підібрати для будь-якого приміщення чи зовні, згідно специфічним вимогам до кожного з них. Матеріали виробляються з різними фактурами і малюнками на поверхні. Покриття можна придбати в формі плитки, що мають різну конфігурацію, розміри і колірну гамму.

Якщо розглядається питання про те, щоб в одній або декількох кімнатах поміняти старий настил на покриття ПВХ, необхідно ближче познайомитися з характеристиками найбільш затребуваних і застосовуваних його видів.

Промисловими покриттям для підлоги є підстави, які характеризуються підвищеною довговічністю і міцністю. Виходячи з вимог до конкретного промисловому об'єкту, на який має підстави встановлюють чистове покриття. 
До найбільш явним, зазначеними спеціалістами, достоїнств промислових підлог слід віднести:

 • стійкість до абразивного зносу;
 • стійкість до різних ударних навантажень;
 • стійкість до механічного впливу;
 • протистояння агресивних хімічних реагентів;
 • стійкість покриття до утворення тріщин;
 • висока ступінь пожежної;
 • швидке введення в експлуатацію;
 • довговічність.

Під поняття «промисловий» також потрапляє таке покриття, яке в змозі перенести основні типи навантажень протягом експлуатаційного строку. 
Розглянемо типи навантажень , які повинен витримувати промислова підлога:

 • Статичні навантаження. До цього типу навантажень слід віднести ті, джерелом яких є стаціонарне виробниче обладнання, всілякі контейнери, штабелі матеріалів, стелажі та ін.
 • Абразивні навантаження. Даний тип навантажень виходить від пересувань вантажопідйомного транспорту (візки, навантажувачі та ін.), А так же пішоходів.
 • Динамічні навантаження. Виникають внаслідок роботи техніки та виробничого обладнання з наявністю динамічних навантажень. Динамічні навантаження створює вантажопідйомна техніка, преси та ін., А так само вони мають місце в процесі здійснення різних будівельних робіт.
 • Вплив температур. Дана навантаження є наслідком радикального перепаду температур, а також експлуатації низькотемпературних виробничих приміщень - холодильників.
 • Ударне навантаження. Є наслідком виробничих процесів, демонтажу, ремонту, монтажу обладнання.
 • Хімічні впливу. Подібна руйнівне навантаження викликається впливом агресивного хімічного середовища.

 

Вигоди і переваги модульних підлог ТМ OSTA

 

 

Модульні промислові підлоги OSTA мають ряд переваг в порівнянні з іншими способами вирішення задачі покриття промислової підлоги. Серед переваг можна виділити наступні: універсальність, довговічність, відсутність вимог спеціальної підготовки поверхні, простота монтажу, можливість демонтажу, стійкість до статичних і ударних навантажень, хімічна стійкість.

 

 

Універсальність

 

 

Модульна підлога OSTA завдяки своїм фізичним і хімічним властивостям має широку сферу застосування. Продукт з легкістю здатний вирішувати завдання покриття підлоги на промислових складах, харчових і хімічних виробництвах, автомийках і СТО, причалах і портах, тваринницьких фермах і ін господарствах та багато в іншому

 

 

Довговічність

 

 

Системи промислових підлог OSTA зроблені з вторинного ПВХ (полівінілхлориду). Властивості матеріалу підлог забезпечують їх тривалу експлуатацію і стійкість до агресивного зовнішнього середовища. Термін експлуатації встановленої підлоги більше 20 років.

 

 

Вимоги до поверхні установки

 

 

Полімерні підлоги OSTA не вимагають спеціальної підготовки поверхні перед їх установкою. Єдине, що бажано забезпечити перед установкою - рівну основу.

 

 

Простота монтажу

 

 

Завдяки конструкції замків модулів підлогу монтується швидко, без застосування спеціального інструменту та матеріалів. Для установки підлоги не будуть потрібні і спеціальні технічні знання та навички, а значить - стать може бути встановлений без участі інженерно-технічного персоналу.

 

 

Можливість демонтажу

 

 

Пол піддається демонтажу без порушення цілісності модулів конструкції. Процес демонтажу модульного промислової підлоги полягає в послідовному роз'єднанні замків модулів. Після демонтажу підлога придатна  для установки на іншому місці.

 

 

Стійкість до статичних і динамічних навантажень

 

 

Завдяки матеріалу і конструкції модульних блоків полегшений тип підлоги витримує статичні навантаження до 2 т. / Дм2, що відповідає масі автомобіля або навантажувача навантаженого палетою продукції. Така підлога, також, витримує масу виробничого обладнання та складських стелажів. Посилені ж модулі покриття здатні витримувати навантаження 3 т / дм2, що можна порівняти з масою навантажених тягачів. 
Плити підлоги природним чином пружно реагують на ударні навантаження. У місцях удару не відбувається сколювання, не виникають тріщини. Модуль поглинає енергію удару за рахунок пружної деформації матеріалу, після чого форма виробу відновлюється.

 

 

Хімічна стійкість і фізичні властивості

 

 

Підлога з ПВХ OSTA стійка до дії кислот, лугів, спиртів, мінеральних масел, стійка до окислення і практично не горюча. Виявляє хороші діелектричні властивості.

 

 

Оренда промислової підлоги OSTA

 

 

Для клієнтів бажаючих оцінити на практиці переваги модульної підлоги, компанія OSTA пропонує послуги оренди покриття від 20 квадратних метрів з подальшим викупом.

 

 

Також, можлива оренда підлоги для разових заходів, таких як: концерт, змагання, виставка тощо

 

 

Кошторис за цією послугою розраховується індивідуально і залежить від:

 

 

 • орендованої площі покриття;

   

 • планованого терміну оренди;

   

 • способи укладання плит (відхід пов'язаний з укладанням плит);

   

 • місця розташування об'єкта (логістичні витрати);

   

·          

Адреса: 76000 , м. Івано-Франківськ , Василіанок , 3 (цокольний поверх, вхід з вул. Грушевського або через приміщення магазину «БВ»)

 

 

 

   (050) 761-24-76, , (098) 570-70-67

 

 

   
 

lmh@osta.in.ua

 

 

 

osta.in.ua topsales.in.ua

 

 

 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Модульне підлогове покриття №1 "Кольчуга" (Модуль-плита облегчённая «Кольчуга») 69см*69см
Складські приміщення потребують підлогових покриттях, здатних витримувати великі навантаження. По ск..
270.00грн
Базовано на 1 відгуках.
Модульне підлогове покриття №1 "Павук" (Модуль-плита усиленная «Паук») 69 см*69см
Модульне підлогове покриття №1 "Павук" (Модуль-плита усиленная «Паук») 69 см*69см  Складські..
290.00грн
Працює на OpenCart
Top Sales © 2023