Категорії

Планшети

Планшети

Перший планшетний ПК
був випущений в роздрібний продаж в далекому 2002 році, однак свою популярність активно почав набирати тільки в останні кілька років, багато в чому завдяки чуткам, про можливе швидкий випуск планшетника від компанії Apple - Apple Tablet. До цього, пристрої такого типу використовувалися на більш вузьких ринках - в медицині, держустановах, а також на виробництвах. В даний час сенсорні панелі ми все більше і більше використовуємо в своєму повсякденному житті - на смартфонах, в кіосках в аеропорту, банкоматах, терміналах і пр.
Однак досі, дивлячись на планшетник, люди зазвичай убачають в ньому щось незвичайне, нестандартне і незвичне, асоціюючи їх або з величезним КПК, або з ноутбуком без клавіатури, але всі ці двоякі почуття розсіюються буквально при першому "здоровому" контакті з даним девайсом . Першими, хто оцінили можливості планшетних ПК були архітектори і будівельники, які використовували ці пристрої для створення робочих проектів, ескізів, планування робіт та інших подібних завдань. Вагомий внесок у розвиток цієї галузі зробили і розробники ПЗ. Так, компанія Autodesk, розробила програмний пакет Autodesk Architectural Studio, який мав вбудовану підтримку пір'яного введення, що дозволяло робити ескізи, технічні малюнки та начерки від руки - точно так само, як і на папері. Отримані результати можна перетворити в тривимірні об'єкти і потім вже обробляти потужними програмними засобами на настільних робочих станціях.
Також, переваги планшетников очевидні і в торгівлі - при використанні на складах або в торгових приміщеннях, керівники відзначають їх зручність в першу чергу тому, що працювати з планшетником можна тримаючи його в руках, на відміну від ноутбука, якому потрібна вільна горизонтальна поверхня. Крім того, як показує практика, планшетні ПК виявляються більш надійними в експлуатації і менше зношуються.
Завдяки розвитку технології Multi-Touch в останні роки, більшість планшетников змогли піти від використання спеціальних засобів вводу інформації - стилусів, тим самим полегшивши до неподобства спілкування з пристроєм. Все керування здійснюється за допомогою пальців, однак у ряді випадків зручніше використовувати стилус, наприклад для введення рукописного тексту. Введення тексту від руки і його розпізнавання безсумнівно є головною перевагою планшетників, а також обробка і зміна цих текстів "на льоту", що безумовно підійде для тих людей, яким постійно необхідно тримати під рукою великі обсяги даних.
У порівнянні з ноутбуками, планшетні ПК мають більш тонкий і легкий корпус, це дозволяє без проблем працювати з таким пристроєм, тримаючи його в руках. І це, мабуть, одне з найбільш важливих функціональних відмінностей планшетних ПК від ноутбуків: якщо для нормальної роботи останніх потрібна рівна горизонтальна поверхня (стіл, тумбочка або хоча б відкидний столик в літаку або в автобусі), то планшетний пристрій зручно використовувати і на вазі.
Сучасні планшетники володіють оперативною пам'яттю об'ємом 256-512 Мб, жорстким диском на 30-80 Гб і процесором з тактовою частотою від 1 до 1.8 ГГц. Грати в ігри з високою продуктивністю звичайно не вийде, проте дивитися відео високої якості запросто, а при наявності виходу HDMI і зовсім можна вивести його на плазмову панель.
Отже, підводячи підсумок, дамо визначення:
Планшетний персональний комп'ютер (планшетний ПК, tablet PC) - це клас ноутбуків, обладнаних планшетним пристроєм рукописного введення, об'єднаним з екраном. Він дозволяє працювати за допомогою стилуса або пальців, без використання клавіатури і миші, має більш тонкий корпус і привабливий вигляд, а також активно розвивається, про що свідчить підвищений інтерес до пристроїв даного типу

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Ainol Novo 7 Tornado
Операційна система: Google Android 4.0 ICS Процесор: Amlogic 8726-M3 1.0GHz + GPU Mali400 Оператив..
900.00грн
 Ainol Venus
Операційна система: Android 4.1.1 Принцип роботи: 5 точковий ємності сенсорний екран IPS + кнопки н..
1,375.00грн
Ainol Novo 10 hero
Процесор: AML8726-M6, ARM Cortex A9, два ядра, 1,5 ГГц GPU: Mali 400 ОС: Android 4,1 Оперативна пам'..
1,700.00грн
Ainol Novo 7 Fire
Операційна система: Google Android 4.0 ICS Процесор: Dual Core Amlogic AML8726-MX 1,5 ГГц Оперативна..
1,540.00грн
Ainol Novo 7 Legend
Операційна система: Google Android 4.0.4 Процесор / CPU: Box Chip багатоядерний A13 Пам'ять / ОЗУ: 5..
780.00грн
Ainol Novo 7 Марс
Процесор: Amlogic 8726-M3 Cortex-A9 1GHz GPU: Mali 400 ОС: Android 4,0 (Ice Cream Sandwich) Оператив..
830.00грн
AllWinner A13
Процесор: AllWinner A13, 1,2 ГГц (OC to1.5GHZ); GPU: Mali 400 РК-дисплей: 7-дюймовий сенсорний ємніс..
600.00грн
PiPo Dual Core
Процесор: Rockchip RK3066 Dual Core 1,6 ГГц; Quad Core GPU Операційна система: Android 4,1 Jelly Bea..
960.00грн
PIPO Max M2
Найцікавіше: Последнея Google Android 4,1 Jelly Bean OС, встроеннийв Google Play магазин 9,7 "HD IPS..
2,360.00грн
PIPO Movie M3 Dual Core Tablet PC
Процесор: Rockchip RK3066, 1.6ГГц, Cortex A9 Двоядерний GPU: Mali 400 MP4 ОС: Android 4.1.1 Оператив..
1,900.00грн
Працює на OpenCart
Top Sales © 2024