Категорії

Офісний папір

Офісний папір

Офісний папір є оптимальним видом паперу, який завдяки своїй структурі та різноманітті форматів має найкраще співвідношення ціна-якість та підходить для використання у різних сферах, як для друку, так і писання.

      Щоб купити офісний папір треба спочатку оприділитись з потрібним форматом. Переважно це А4 (210*297мм) чи А3 (420*297мм) і рідше А5 (148*210мм). Звичайні принтери здебільшого використовують формат А4 та можуть друкувати на А5 (хоча не усі моделі). Також А4 є найбільш поширеним, бо використовується для документообігу, бухгалтерських документацій, навчальних процесів (друк рефератів, курсових, дипломних, тощо) та ін. Для використання А3 формату потрібно більш серйозну оргтехніку. А для ручного застосування здебільшого використовується, наприклад, для архітекторських потреб (дизайнерські чи земельні проекти, тощо).

      Також вам потрібно оприділитись з необхідною щільністю, білизною, кількістю листів в пачці та класом паперу. Найбільш поширеним є офісний папір а4 чи а3 формату, щільністю 80 мг/м2. Взагалом градація від 60 до 160 мг/м2. Для оргтехніки оптимально використовувати папір, щільністю 80-120 мг/м2, оскільки менша може зумовлювати "зажовування" паперу, а більша може не підтримуватись вашими пристроями. По параметру білизни папір поділяють на офісний та газетний. За класом градація наступна:

·        клас А - найкращі показники та характеристики,

·        клас В - папір середнього класу і його призначення є універсальним,

·        клас С - бюджетний клас паперу.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Офісний папір IQ economy А4 , 500 арк.
Офісний папір IQ Economy відноситься до « С + » класу , виробляється у Словаччині , але експортуєтьс..
85.00грн
Папір офісний А4 Yellow Label Print 500 арк. Canon
Папір для офісної техніки Canon (Кенон) папір, Yellow Label (Єлоу Лейбл) виготов..
85.00грн
Працює на OpenCart
Top Sales © 2019